BESTUUR

Het Algemeen Bestuur bestaat uit 8 vrijwilligers, te weten:

Voorzitter en coördinator extramurale activiteiten Secretaris Penningmeester
   
Piet Bots
079-2040790
voorzitter@uvv-zoetermeer.nl
Liesbeth Mallee
079-2040791
secretaris@uvv-zoetermeer.nl
Hans Otten
079-2040792
penningmeester@uvv-zoetermeer.nl
     
Coördinator Verpleeghuizen/ Buytenhaghe Coördinator
Dienstencentra
Coördinator Lange
Land Ziekenhuis
 
Hicham Bouzidi
079-2040793
verpleeghuizen@uvv-zoetermeer.nl
Marian Landers
079-2040794
dienstencentra@uvv-zoetermeer.nl
Lidy Pronk
079-2040795
ziekenhuis@uv-zoetermeer.nl
     
Coördinator
Projecten
Coördinator
Communicatie & PR
 
   
Wim Weegink
079-2040796
vd@uvv-zoetermeer.nl
Ton Jense
079-2040797
webmaster@uvv-zoetermeer.nl
 

Algemeen emailadres